MALEŠNICA – Ulica Ante Topić Mimare
..je kvart koji se razvio pored kultnog naselja Špansko, ’90.tih godina je krenula izgradnja naselja i dan danas je atraktivna lokacija za obiteljski život jer su planski rađene škole, vrtići, gimnazija, parkovi, šetnice, domovi zdravlja. Prometna infrastruktura je izvanredna, autobusne linije vode prema Črnomercu ili LJubljanici kao i vlak koji vozi prema centru ili na izlet van grada.
Prodajemo prekrasan obiteljski stan na 1.katu s liftom koji je povezan s podzemnim garažama. Sastoji se od 3 spavaće sobe, 2 kupaonice (jedna ima tuš a druga kadu), gospodarstva sa gostinjskim toaletom, u kojem je perilica/sušilica, dnevnog boravka i blagovanja koji su spojeni s kuhinjom i izlazom na balkon s kojeg se pruža lijep pogled na okruženje i jako važno za obiteljski život sa malom djecom, na vrtić i osnovnu školu.
Stan je izuzetno svijetao i prozračan, orijentiran na jug i zapad, visina stropa 2,75m, zgrada iz 2009.te godine, seizmički vrlo kvalitetno građena, nema oštećenja niti od potresa niti od korištenja svih ovih godina.
Lift povezuje garažno parkirna mjesta sa stanom, suhi ulaz koji je u gradnji skuplji nego zgrade koje nisu građene sa liftom i time osigurava privatnost, mogućnost spremanja bicikala, romobila, skija, sve što ne stane u stan.
Uz stan prodajemo spremište, parkirno mjesto i 3 garaže. Jedno garažno-parkirno mjesto je zatvoreno a dva su otvorena.
Stan je etažiran kao i garažno parkirna mjesta.
U cijeni stana je ugradbena kuhinja, ugrađeni ormari, općenito sav namještaj na slikama osim osobnih stvari.
Cijena stana sa namještajem, spremištem, vanjskim parkirnim mjestom, 3 garažno parkirna mjesta u podzemnoj garaži, je 280.000,00 EUR.
Ukoliko želite pogledati ovu nekretninu, slobodno nas kontaktirajte na 098/270-937 ili email.